Jaemüük

Rando Galin
Müügijuht
Telefon 667 8139
Faks 667 8050
E-post rando.galin@liviko.ee
Hallar Ränk
Võtmekliendi haldur
Telefon 667 8197
Faks 667 8050
E-post hallar.rank@liviko.ee
Irene Oruste
Võtmekliendi haldur
Telefon 667 8198
Faks 667 8194
E-post irene.oruste@liviko.ee

 

Imre Treu
Müügimeeskonna juht
Telefon 66 78140
Faks 667 8050
E-post imre.treu@liviko.ee

 

Müügioperaatorid
Telefon 667 8193
Telefon 667 8195
Telefon 667 8065
E-post tellimus@liviko.ee

Müügiesindajad

Tallinn ja Harjumaa

Aleksei Kordontšuk
Telefon 5843 4840
E-post aleksei. kordontsuk@liviko.ee

Olga Iltshenko
Telefon 502 4097
E-post olja@liviko.ee

Hannes Laansalu
Telefon 510 5991
E-post hannes.laansalu@liviko.ee

 

Maksim Rudak
Telefon 527 0547
E-post maksim.rudak@liviko.ee

 

Lääne-Eesti ja Hiiumaa

Maie Varter
Telefon 502 3153
E-post maie.varter@liviko.ee

Pärnu ja Saaremaa

Toomas Närjussoo
Telefon 527 0596
E-post toomas.narjussoo@liviko.ee

Pärnu ja Pärnumaa

Ando Koodi
Telefon 505 1629
E-post ando.koodi@liviko.ee

Lääne- ja Ida Virumaa

Jaanus Randlaine
Telefon 527 0526
E-post jaanus.randlaine@liviko.ee

Kesk-Eesti

Allan Vipper
Telefon 516 7719
E-post allan.vipper@liviko.ee

Lõuna-Eesti

Toomas Hunt
Telefon 511 0031
E-post toomas.hunt@liviko.ee
Viljar Linnok
Telefon 527 0609
E-post viljar.linnok@liviko.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.