Isle Of Jura 21YO Single Malt

Isle Of Jura 21YO Single Malt

Jura saar asub Šotimaa läänerannikul Islay saare vahel. Sellel saarel on vaid üks tee, üks pubi, üks pood, üks kogukond ja üks viskikoda. Saare põliselanikke kutsutakse „Diurachs“, mis on nende keldi keelne nimetus. Saare nimetus pärineb keldi keelest Diùra, mis omakorda arvatakse tulenevat viikingitelt – vana norra keelest, tähendades hirve – „hirvesaar“ Jura Distillery asutati 1810. aastal, taastati 1963 aastal ning seal toodetakse tänaseni saare legendidest kantud Single Malt ühelinnaseviskisid. Jura viskikoja omanikuks on1844 aastal Glasgows asutatud tuntud viskitootja Whyte & Mackay.

Isle Of Jura 21YO Single Malt on täidlane ja suitsune viski, mida on laagerdatud vanades vintage vaatides. Värvuselt on tume merevaigukollane. Aroom on kompleksne ja intensiivne. Tunda on suitsusust, musti kirsse, liköörsust, martsipani, mandleid ja tumedat šokolaadi. Maitse on rikkalik ja täidlane. Tunda on pähkleid, küpseid kirsse ja suitsusust, millele lisandub tume šokolaad ja martsipan. Järelmaitse on pikk ja kompleksne.

Serveerimine

Puhtalt või tilga veega.

TootjaWhyte and Mackay Ltd
PäritoluŠotimaa
Alkoholisisaldus44% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967006874
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisaks http://www.jurawhisky.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.