Isle of Jura Elixir 12 YO Single Malt

Isle of Jura Elixir 12 YO Single Malt

Jura saar asub Šotimaa läänerannikul Islay saare vahel. Sellel saarel on vaid üks tee, üks pubi, üks pood, üks kogukond ja üks viskikoda. Saare põliselanikke kutsutakse „Diurachs“, mis on nende keldi keelne nimetus. Saare nimetus pärineb keldi keelest Diùra, mis omakorda arvatakse tulenevat viikingitelt – vana norra keelest, tähendades hirve – „hirvesaar“ Jura Distillery asutati 1810. aastal, taastati 1963 aastal ning seal toodetakse tänaseni saare legendidest kantud Single Malt ühelinnaseviskisid. Jura viskikoja omanikuks on1844 aastal Glasgows asutatud tuntud viskitootja Whyte & Mackay.

Isle of Jura Elixir 12 YO Single Malt on elegantne viski, mida on laagerdatud 12 aastat Ameerika tamme ja šerri vaatides.
Värvuselt on merevaigukollane. Aroom on pehme ja ümar. Tunda on kuivatatud aprikoosi ja ananassi, purustatud mandleid ja värskelt röstitud kohvi. Delikaatselt on tunda ka vanilli ja turba segu. Maitse on täidlane ja tunda on kuivatatud troopilisi puuvilju, musta kohvi ja kuivatatud vürtse. Järelmaitse on pikk ja elegantne, mida rõhutavad kuivatatud puuviljad ja vürtsid.

Serveerimine

Puhtalt või tilga veega.

TootjaWhyte and Mackay Ltd
PäritoluŠotimaa, Jura saar
Alkoholisisaldus46% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967008175
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.jurawhisky.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.