Isle of Jura Elixir 12 YO Single Malt

Isle of Jura Elixir 12 YO Single Malt

Jura on saar Šotimaa läänerannikul. Sellel saarel on ainult üks tee, üks pubi, pank käib saarele üks kord nädalas ja saare südames asub saare ainuke viskivabrik. Jura saarel elab ainult 185 inimest, keda kutsutakse Diurachideks (gaeli keeles Jura põliselanikud) ja üle 5000 hirve. Jura on erinevate rituaalide, müütide ja uskumuste saar, mis kõik lubavad head õnne. Ei ole teist sellist viskit ega sellist saart nagu Jura.

Isle of Jura Elixir 12 YO Single Malt on elegantne viski, mida on laagerdatud 12 aastat Ameerika tamme ja šerri vaatides.
Värvuselt on merevaigukollane. Aroom on pehme ja ümar. Tunda on kuivatatud aprikoosi ja ananassi, purustatud mandleid ja värskelt röstitud kohvi. Delikaatselt on tunda ka vanilli ja turba segu. Maitse on täidlane ja tunda on kuivatatud troopilisi puuvilju, musta kohvi ja kuivatatud vürtse. Järelmaitse on pikk ja elegantne, mida rõhutavad kuivatatud puuviljad ja vürtsid.

Serveerimine

Puhtalt või tilga veega.

TootjaWhyte and Mackay Ltd
PäritoluŠotimaa, Jura saar
Alkoholisisaldus46% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967008175
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.jurawhisky.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.