Jura Superstition

Jura Superstition

Šotimaa läänerannikul asuval Jura saarel on ainult üks tee, üks pubi, üks pank, mis käib saarele üks kord nädalas. Siin on kõigest 185 inimest, keda kutsutakse Diurachideks (gaeli keeles Jura põliselanikud), ja üle 5000 hirve. Jura saar on nagu maailm omaette, erinevate rituaalide, müütide ja uskumustega, mis kõik lubavad pikka ja head õnne.
Jura saare südames asub ka ainuke, 1810 aastal loodud viskivabrik, mis toodab tänaseni saare hingest ja legendidest kantud erakordseid ühelinnaseviskisid.

Jura Superstition on valmistatud parimatest Jura ühelinnaseviskidest: 7-aastasest tugevalt turbasest ning 13- ja 21-aastastest mägismaa stiilis viskidest. Jura saare mitmetest hämmastavatest uskumustest nõuab suurimat tähelepanu Jura Superstition pakendit kaunistav Ankh rist. See iidne Egiptuse igavese elu sümbol usutakse tähistavat head õnne ja rikkust. Ja seda siis, kui valada viskit õigel viisil – hoides Ankh risti pudelil oma peopesa keskel.

Värv on sügislehtede ja rikkaliku apelsinikuldse tooni. Aroomis on tunda kerget turvast, värskust, apelsiniõisi ning lillelisust, koorekompvekki, valget pipart. Maitse on pehme ja küllalt kerge,
tunda soolasus, valge pipar, mesi, koorekompvek ja vanilje. Järelmaitses vürtsid kerge suitsususega, säilitades soolasuse.

Serveerimine

Puhtalt.

IkoonAuhinnad ja tunnustus

  • SFWSC Awards 2009- kuldmedal
TootjaWhyte and Mackay Ltd
PäritoluŠotimaa, Jura saar
Alkoholisisaldus43% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967002821
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.jurawhisky.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.