Jura Superstition

Jura Superstition

Jura saar asub Šotimaa läänerannikul Islay saare vahel. Sellel saarel on vaid üks tee, üks pubi, üks pood, üks kogukond ja üks viskikoda. Saare põliselanikke kutsutakse „Diurachs“, mis on nende keldi keelne nimetus. Saare nimetus pärineb keldi keelest Diùra, mis omakorda arvatakse tulenevat viikingitelt – vana norra keelest, tähendades hirve – „hirvesaar“ Jura Distillery asutati 1810. aastal, taastati 1963 aastal ning seal toodetakse tänaseni saare legendidest kantud Single Malt ühelinnaseviskisid. Jura viskikoja omanikuks on1844 aastal Glasgows asutatud tuntud viskitootja Whyte & Mackay.

Jura Superstition on valmistatud parimatest Jura ühelinnaseviskidest: 7-aastasest tugevalt turbasest ning 13- ja 21-aastastest mägismaa stiilis viskidest. Jura saare mitmetest hämmastavatest uskumustest nõuab suurimat tähelepanu Jura Superstition pakendit kaunistav Ankh rist. See iidne Egiptuse igavese elu sümbol usutakse tähistavat head õnne ja rikkust. Ja seda siis, kui valada viskit õigel viisil – hoides Ankh risti pudelil oma peopesa keskel.

Värv on sügislehtede ja rikkaliku apelsinikuldse tooni. Aroomis on tunda kerget turvast, värskust, apelsiniõisi ning lillelisust, koorekompvekki, valget pipart. Maitse on pehme ja küllalt kerge, tunda soolasus, valge pipar, mesi, koorekompvek ja vanilje. Järelmaitses vürtsid kerge suitsususega, säilitades soolasuse.

Serveerimine

Puhtalt.

IkoonAuhinnad ja tunnustus

  • SFWSC Awards 2009- kuldmedal
TootjaWhyte and Mackay Ltd
PäritoluŠotimaa, Jura saar
Alkoholisisaldus43% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967002821
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.jurawhisky.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.