Brandy De Jerez Merito Solera

Brandy De Jerez Merito Solera

Diez Merito on hinnatud bränditootja aastast 1780. Aastal 1876 alustasid vennad Díez ja Pérez de Muñoz veini valmistamise äriga Jerezes. 1876. aastal liitus äriga nende kolmas vend Francisco ja asutas ettevõtte Díez Hermanos. Aasta hiljem Tema Majesteet Kuningas Alfonso XII andis veinikojale tiitli “Kuningliku Perekonna Varustaja”. Marques del Merito keldrid on asutatud 1898. aastal Marques del Merito poja José Lopez de Carrizosa poolt.

Solera meetodil (erineva aastakäigu jookide segamine tammevaadis) valmistatud brändi.  Brändi on laagerdunud 500-liitrises Ameerika tammevaadis, kus eelnevalt on hoitud Oloroso šerrit. Brändi keskmine vanus on 3 aastat.

Merito Solera aroom ja maitse on pehme ning rikkalik. Aroom on kompleksne ja tunda on intensiivset vanilli ja värskeid küpsetisi. Maitse on pehme ja rikkalik. Keskmaitses on tunda suitsusust ja kuivatatud puuvilju ja pähkleid ja münti. Järelmaitse pikk ja tasaaalus.

Serveerimine

Kergelt jahutatuna tulbikujulises klaasis 14-16 °C juures või kokteilides. Sobib digestiiviks, nautimiseks peale söögikorda, iseseisva joogina, suurepärane komponent kokteilide valmistamiseks.

TootjaDiez Merito S.L
PäritoluHispaania, Jerez´ piirkond
Alkoholisisaldus36% vol
Viinamarjad100% Airen
Maht700 ml
EAN kood8410051213700
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisaks www.diezmerito.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.