St. Crystal

St. Crystal

Tänu Liviko meistrite kogemustele ja soovile teha midagi tõeliselt erilist, sündis 100% naturaalne liköör – St. Crystal. Igas St. Crystalis sillerdavad eraldi kasvatatud ehtsad suhkrukristallid, mis teevad selle pudeli unikaalseks. Kvaliteetne, täielikult käsitööna valminud eksklusiivne liköör on kordumatu avastus.

Need erilised liköörid on saadaval 3 hõrgutava maitsega.

St. Crystal Bright Lemon

Hõrgu käsitöölikööri suhkrukristallidele on lisatud vahemerelikku särtsu andvat sidrunit, mida on tunda juba aroomis ning mis maitses võimendub.

St. Crystal Chocolate Toffee

Imeline šokolaad ja käsitööliköör moodustavad vürtsika duo. Aroom on šokolaadine ja karamelliste nootidega, maitses on heas tasakaalus kerge vürtsikus ning tume šokolaad.

St. Crystal Golden Peach

Naturaalsele käsitööliköörile annab päikeselise maitsenüansi mahlane virsik, mida on tunda nii aroomis kui maitses.

St. Crystali pudelitesse on villitud liköörimeistrite teadmised-tarkused ning seda kõige naturaalsemal viisil. St. Crystal liköör valmib käsitööna, mille puhul aeg loob igas pudelis peituvast kristallist midagi ettearvamatut ja kordumatut. Kasvama pandud kristallil kulub nädalaid, et lõpuks täies ilus särama lüüa.

St. Crystali liköörid on pakendatud eksklusiivsesse karpi. Iga käsitsi villitud pudel on suletud stiilse vanaaegse klamberkinnitusega, mida on mugav kasutada.

Serveerimine

Hõrgutav avastus on pakkuda St Crystali likööre koos erinevate teedega, pakkudes likööri jahutatult ja eraldi klaasist. Sidruniliköör on suurepärane jasmiiniteega, virsik harmoneerub Earl grey teega ning šokolaad tumeda teega või piimakohviga.

TootjaLiviko
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus35% vol
Maht200 ml
EAN koodBright Lemon 4740050004622
Chocolate Toffee 4740050004615
Golden Peach 4740050004639
Pakendatudpakendatud 12 kaupa

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo