Bacardi Carta Oro

Bacardi Carta Oro

1862. aastal asutas väikelinna Santiago De Cuba veini-ja brändikaupmees Don Facundo Bacardi esimese rummivalmistamise tehase Kuuba saarel. Tema idee oli “tsiviliseerida” jooki, mis senini oli olnud robustne ning ebameeldiva aroomi ja maitsega. Bacardil õnnestuski söefiltreerimisel mahendada joogi maitset ning destilleerida tol ajal täiesti uudsel menetlusel kerge maitsega rumm, mida võis juua nii ehedalt, kui ka kasutada edukalt segujookides. Sellega alustaski Bacardi rumm oma võidukäiku üle kogu maailma.

Aastaid pärast Don Facundo uuenduslikke ideid, mis rummi tootmise põhjalikult muutsid, on Bacardi rumm kogu maailmas väga kõrgelt tunnustatud ja hinnatud ning leidnud väga laialdast kasutamist. Tänaseks on Bacardi enimmüüdud rumm maailmas, olles võitnud üle 150 auhinna ja tunnustuse erinevatel näitustel ning andes kinnituse kogu tootesarja kõrgele kvaliteedile.

Bacardi Carta Oro on kuldse merevaigu värvusega. Aroomis on tunda pehmet sametist vürtsikust ning üleküpsenud tsitruselisi puuvilju. Aroomi lõppu võimendab röstitud mandlite aroominüanss. Maitses leiame vihjeid küpsetele troopilistele puuviljadele ja kuivatatud apelsinikoortele. Järelmaitse on pikk ja ühtlaselt taanduva tasakaaluka vürtsikusega.
Bacardi Carta Oro ja Bacardi Carta Blanca tootmisprotsess on sama kuid filtreerimisel kasutatakse erinevat puusöe segu. Bacardi Carta Oro laagerdumine kestab kaks aastat ameerika valge tamme vaadis ja peale laagerdumist enam ei filtreerita.

Vaata lisaks

Facebook 

TootjaBacardi GMBH
PäritoluSaksamaa
Alkoholisisaldus37,5%- 40%
Maht40% 500 ml/ 5010677028851/ pakendatud 12 kaupa
37,5% 700 ml/ 5010677028875/ pakendatud 6 kaupa
37,5% 1000 ml/ 5010677028912/ pakendatud 12 kaupa
Vaata lisakswww.bacardi.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.