Baron Otard VS

Baron Otard VS

Cognac Otard ettevõte asutati Prantsusmaal 1795. aastal, kui Norra ja Šoti päritolu parun Jean Baptiste Otard ostis ära suurepärase lossi konjakite valmistamiseks. Selles haruldases lossis Cognac´is on erakordselt haruldased laagerdamistingimused tänu paksudele seintele ja arvukatele sajandivanustele keldritele. Loss on ehitatud 13 -16. sajandi vahel unikaalse renessansiarhitektuuriga ja seal sündis ka Prantsuse kuningas François I 1494. aastal. Otardi kvaliteet on tuntud ülemaailmselt ja toode on võitnud väga palju auhindu rahvusvahelistel võistlustel.

Eaux de Vie’d pärinevad esimesest neljast apellatsioonist: Grande Champagne’ annab tootele hästi tugeva struktuuri ja mineraalsuse,  Petite Champagne annab jõulisuse,  Borderie lillelisuse ja  Fins Bois puuviljasuse.

Baron Otard VS (Very Special) – minimaalne tammevaadis küpsemise iga on 3 aastat. Sellest 6 kuud küpseb toode uues vaadis, tammevaadid pärinevad Limousin’ist. Aroomis ja maitses on tunda tunda intensiivset aprikoosi, apelsinikoort, kuivatatud õuna, mandlit, toffet, vaniljet ja rösti. Järelmaitse on keskmise pikkusega ja tuline.

Serveerimine

Jahutatult jääga.

TootjaChateau de Cognac SA
PäritoluPrantsusmaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht30 ml
700 ml karbis
EAN kood30 ml 7100040005058
700 ml karbis 3253781210022
Pakendatud30 ml pakendatud 192 kaupa
700 ml karbis, pakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.baronotard.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.