Baron Otard XO Gold

Baron Otard XO Gold

Cognac Otard ettevõte asutati Prantsusmaal 1795. aastal, kui Norra ja Šoti päritolu parun Jean Baptiste Otard ostis ära suurepärase lossi konjakite valmistamiseks. Selles haruldases lossis Cognac´is on erakordselt haruldased laagerdamistingimused tänu paksudele seintele ja arvukatele sajandivanustele keldritele. Loss on ehitatud 13 -16. sajandi vahel unikaalse renessansiarhitektuuriga ja seal sündis ka Prantsuse kuningas François I 1494. aastal. Otardi kvaliteet on tuntud ülemaailmselt ja toode on võitnud väga palju auhindu rahvusvahelistel võistlustel.

Baron Otard XO Gold konjaki piiritused pärinevad kahest parimast kasvatuspiir-konnast – Grande Champagne, millest konjak saab oma nüansirikkuse ja mineraalsuse ning Petite Champagne’st, millest tuleb puuviljasus ja jõulisus.  XO miinimum vanus tammevaadis on 6 aastat ja selle konjaki segus on kasutatud ka kuni 35- aasta vanuseid konjakeid. Vaatideks kasutatakse Limousin, Allierja Troncaistamme.

Aroom ja maitse on täidlane, ümar, mahe ja pehme. Tunda on kuivatatud aprikoosi, kuivatatud ploomi, apelsinikoort, šokolaadi, röstitud mandlit, mineraalsust, vürtse, kergelt nahka ning sigari karpi ja suitsusust. Järelmaitse pikk ja heas tasakaalus. Kestma jääb apelsinikoore eeterlikkus, pehmed puidu tanniinid ja maitset pikendav vürtsikus.

Serveerimine

Jahutatult jääga.

TootjaChateau de Cognac SA
PäritoluPrantsusmaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml karbis
EAN kood3253781250028
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.baronotard.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.