Benriach The Twenty One

Benriach The Twenty One

Nii huvitavat ja erakordset Speyside‘i Šoti ühelinnaseviskit kui Benriach poleks olemas ilma ainulaadsete viskivalmistustraditsioonideta, mis ulatuvad aastasse 1898, mil John Duff asutas oma destilleerimiskoja. Maalähedaselt kaunis Benriach asub Põhja-Speyside‘is paikneva endise Riachi talu alal ja ammutab oma vee sügaval destilleerimiskoja all peituvast mineraalidega rikastatud põhjaveest.

Tänu kolme tüüpi viski – klassikalise turbaga suitsutamata, Šoti mägismaa turbaga suitsutatud ja kolmekordselt destilleeritud – pikaajalisele destilleerimistraditsioonile ning mitmesugustele maailma eri paigust pärit vaatidele saavad meie viskimeistrid avastada täiel määral ühelinnaseviski maitsevõimalusi ning luua Speyside‘i rikkalikumaid ja mitmekihilisemaid viskisid.

Seda traditsiooni järgitakse ka tänapäeval meie segamismeistri Rachel Barrie käe all. Benriach on vaikse Speyside‘i peidetud pärl, mis pakub avastamiseks nauditavaid ja maitseküllaseid aardeid.

Benriach The Twenty One

See fantastiline viski on küpsenud vähemalt 21 aastat eriliselt intrigeerivas vaatide valikus: burbooni – , šherri -, Bordeaux punase veimi – ja uutes tammevaatides. Tulemuseseks rikkalikult puuviljaseid noote mis seguneb suurepäraselt soojendava tamme ja kerge turbasuitsuga.

TootjaThe Benriach Distillery CO LTD
PäritoluŠotimaa, Speyside
Alkoholisisaldus46%
Maht700 ml
EAN kood5060716140013

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.