Bruichladdich Octomore 12.1 Sc. Barley

Bruichladdich Octomore 12.1 Sc. Barley

Maailma kõige suitsusem linnaseviski. Tegemist on ülieksperimentaalse ja kultusliku linnaseviski kaheksanda tiraažiga. Enneolematul hulgal turvast ja suitsu, kuid samas delikaatne komplekssus ning õrn rafineeritus. Suurepäraselt jõuline. Kõige suitsusemad linnased on nii kuivad ja fenoolsed, et tekitavad meie meeltes sähvatusi. Need viivad meid kõige kuulsamale kaljule Altandi Ookeanis – ISLAY saarele – hebriidide saarestiku viskisüdamesse.

Aroomis esimesena tunneme merelõhna, meenutades kivide vahel pekslevaid laineid meretuules, märga vetikat, vihjeid õlile ja joodile. Seejärel tajume turbasuitsu koos purustatud musta pipraga, avaldub toote hing ise – suurepärased vanilje, šokolaadi, apelsini noodid. Tundub nagu vaatleme spirituaalset käsitöölist, kes loob gobelääni hebriididest endist.

Maitse milles justkui hingetõmbe jooksul toimub klaasis väike muutus. Püsivalt kasvades tekib maitsesse mahe tekstuur mis on aeglase destilleerimise tulemus, suurepärane puuviljalisuse ja suitsu kombinatsioon. Tunda on vanilje noodid, martsipan ja pähklid.

Tere tulemast hebriidide destilleerijate progressiivsesse maailma.

TootjaBruichladdich Distillery Co Ltd.
PäritoluŠotimaa, Islay
Alkoholisisaldus59,3 % vol
Maht700 ml tuub
EAN kood5055807406154
Vaata lisakswww.bruichladdich.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.