Bruichladdich Port Charlotte Scottish Barley

Bruichladdich Port Charlotte Scottish Barley

Turbasuitsususega 40 ppm on see linnaseviski tugevalt suitsuse karakteriga. Meister Jim McEwani poolt valitud vaatidest kombineeritud linnaseviski, mis väljendab Islay sadamalinna Port Charlotte elegantset iseloomu. Selle viskiga näitab Bruichladdich oma testamendis olevat usku vanadesse traditsioonilistesse toorainetesse, šoti odralinnastesse ja turbasse. Kasutatud on ainult šoti otra ja linnaseviski on rahulikult küpsenud Port Charlotte keldrites. Enne pudelitesse villimist segatakse linnaseviskit õrnalt Islay saare allikaveega, mis jätab viskile võimsa 50% alkoholisisalduse.

Tekstuuris on sügav jõuline karakter. Aeglaselt hõõguv turbakuumus tõstab esile võimsalt Islay saareviski maitse- ja aroominüansid, mis keeristormina täidavad maitsemeeled.

Ninas avanevad suitsused noodid nagu Atlandi tuulepuhang. Aroomis meenub vana viskitehase lõhn, vihjed õlile ja joodile. Tunda soolasust ja purunenud merekarpide aroome, põletatud tammevaadid, must pipar, paprika ning nahk ja tubakas. Järgnev tamme ja vaniljearoom koos ploomide, pirnide, pähklite ja värskelt jahvatatud linnastega on võimsalt sensuaalne. Kui silmad sulgeda, siis see mõjub  nagu suitsune ja võimas aromaatne reis.

Laineline mahe ja soe suitsusus vallutab maitsemeeled. Rikkalik magus suitsusus kooskõlas merelise värskusega põimub mõnusalt kreemja võiküpsise ja vaniljega. Seda kompleksust täiustavad veel tsitrused ja mahedad tammenoodid.

TootjaBruichladdich Distillery Co Ltd.
PäritoluŠotimaa, Islay
Alkoholisisaldus50% vol
Maht700 ml tuub
EAN kood5055807400435
Vaata lisakswww.bruichladdich.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.