Dalmore King Alexander III

Dalmore King Alexander III

Aastal 1263 päästis Mackenziede klanni esivanem jahil olles Šotimaa kuninga Alexander III (1241-1286) hirverünnakust. Tänulik kuningas andis talle seepeale õiguse kanda oma vapil kuningliku sümbolina hirvesarvede embleemi. Klanni kuninglik hiilgus särab viskivabrikule tänaseni. Kõik Dalmore destilleerimiskoja viskid kannavad hõbedast hirvepead, mis on pärit Mackenziede vapilt. Sündmuse kujutamiseks maalis 1786. aastal kunstnik Benjamin West muljetavaldava lõuendi „The Death of the Stag“, olles tänaseni Šotimaa Rahvusgalerii kollektsioonis üks suurimaid maale.

Dalmore King Alexander III on väärt viski, mis on valmistatud Šotimaa kuninga päästmise auks. Hoolikalt valitud 6 vaati on pannud aluse ideaalsele küpsele viskile. Iga vaat annab oma maitsenüansi, pakkudes ainulaadset komplekssust. Kasutatud on viski, sherry, madeira ja vanu veinivaate

Aroomis ja maitses on tunda üleküpsenud ja kuivatatud puuvilju, apelsinikoort, vaniljekaunu, röstitud pähkleid, šokolaadi, ning vürtse – nelki ja muskaatpähklit. Järelmaitse on pikk ja tasakaalus kergelt suitsuse vürtsikuse ja elegantse marjase marmelaadi nüansiga.

Serveerimine

Puhtalt. Sobib digestiiviks, nautimiseks peale söögikorda, iseseisva joogina, kingituseks, sigari ja mõru šokolaadiga.

IkoonAuhinnad ja tunnustus

  • San San Francisco World Spirits Competition 2009- kuldmedal
TootjaDalmore Distillery
PäritoluŠotimaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967005044
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.thedalmore.com

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.