Dewar’s 12YO

Dewar’s 12YO

1899. aastal John Dewar & Son esimene Master Blender A.J. Cameron töötas välja Dewar’s White Label viski retsepti. See toode osutus kõige populaarsemaks Šoti viskiks firma viimase 100 aasta jooksul. Dewar’s White Label viski on segatud kokku kuni 40 Single Malt viskist. John Dewar’s & Sons on pika ajalooga 1846. aastal rajatud Šoti viskikoda, kes on võitnud mitmeid erinevaid auhindu erinevatelt maailmanäitustelt ning kellele andis Suurbritannia kuninganna Victoria 1893. aastal Kuningliku Volituse varustada kuningakoda. John Dewar’s & Sons viskikojale on omistatud Kuninglik Volitus kõikide Suurbritannia monarhide poolt, alates Victoriast kuni Elizabeth II-ni.

Dewar’s 12YO on Blended Scotch Whisky, mis on segu erinevatest 12-aastastest ühelinnase- ja üheviljaviskidest. Dewars 12YO viski töötas välja Dewar & Son kuues Master Blender Tom Aiken. Toote valmistamisel kasutatakse nn. abiellumise protsessi “marrying process” – erinevad 12-aastased ühelinnase- ja üheviljaviskide vaatide segud segatakse uuesti tammevaati laagerduma, kus mitmesugused maitsed ja aroomid segunevad. Toode on võitnud palju auhindu rahvusvahelistel võistlustel. Aroomis on karamelli ja tammiseid vürtsikaid puidunoote. Lisaks vaniljet ja küpseid tsitruseid. Maitses on tunda kanarbikumett ja iirist, küpseid õunu ja magusaid vürtse.

Serveerimine

Toatemperatuuril 16 – 18 °C, viskiklaasist, lahjendamata kujul või jääga.

TootjaJohn Dewarand Sons LTD
PäritoluŠotimaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
EAN kood5000277002450
Pakendatudpakendatud 12 kaupa
Vaata lisakswww.dewars.com/lda

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.