Fentimans Herbal Tonic Water

Fentimans Herbal Tonic Water

Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalseid kvaliteetjooke tootva brändi ajalugu on väärikas: ettevõtte asutaja Thomas Fentimans oli Inglismaalt Cleckheatonist pärit terasepudeldaja, kelle poole pöördus aastal 1905 laenupalvega kohalik kaupmees. Sõlmiti leping ning tagatiseks oli taimedest kääritatud ingveriõlle retsept. Kaupmees laenu tagasi ei maksnud ja nii sai Thomasest unikaalse retsepti omanik. Selle järgi tehtud jook sai kiiresti populaarseks, pereäri laienes ning avati mitu tööstust. Ettevõte kuulub siiani Fentimansi perekonnale ning selle omanikuks on Thomas Fentimansi lapselapselaps.

Herbal Tonic Water on kompleksne jook, mille keskmeks on õrn lille- ja taimearoomide segu ning maalähedased iisopi- ja mürdinoodid, mida tasakaalustab hiniini teravus. Järelmaitse on püsiv, taimne ja pisut mõru, aroomis domineerivad mahedad laimiõied ja kerged kadakanoodid.

Ilma kunstlike magusainete, lõhna- ja maitseainete ning säilitusaineteta.

Vaata lisaks

Facebook 

Instagram

Serveerimine

Soovitame juua jahutatult!

TootjaFentimans LTD
PäritoluSuurbritannia
Maht200 ml
EAN kood5029366739039
Pakendatudpakendatud 24 kaupa
Vaata lisakshttp://www.fentimans.com/

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.