Hõbe Mahe Vodka

Hõbe Mahe Vodka

Hõbe Mahe on mahetootmise reegleid järgides toodetud kvaliteetviin, mille nimi, sisu ja pakend on suurepäraselt tasakaalus.

Hõbe Mahe tootmisel kasutatakse ainult maheteravilja, mille loodushoidlik tootmisviis põhineb kohalikel taastuvatel ressurssidel. Mahetootmise puhul on väga oluline roll külvikordadel – samal maalapil kasvatatakse eri aastatel erinevaid kultuure. See sajandite jooksul välja töötatud ja läbi katsetatud süsteem töötab suurepäraselt ka tänasel päeval. Kahjurid ning umbrohi hoitakse kontrolli all mehaaniliste ja ennetavate võtetega. See on loomulikult palju aja- ja töömahukam, kuid tulemus on seda väärt. Mahevili on hea nii kasvatajale, tarbijale kui ka loodusele.

Hõbe Mahe tootmisel kasutatakse mitmeastmelist filtreerimissüsteemi. Esmalt läbib viin tavapärase söefiltri ning seejärel 29 hõbedast filtrielementi, mis annavad joogile puhta maitse. Lõpuks suunatakse viin poleerimisfiltrisse, millega saavutatakse joogi eriline kirkus. Filtreerimismeetodist tulenevalt on HÕBE Mahe kangus täpselt 39,2% vol, kuna just selle kanguse juures saavutab hõbefiltreeritud viin parima puhta aroomi ja karge maitse tasakaalu.

Hõbe Mahe silt on trükitud ehtsale puidule, mis pärineb käsitsi valitud ja hoolikalt töödeldud palkidest. Ülikvaliteetne valitud puit võimaldab spooni koorida ilma keemilise töötlemiseta.
Täiesti puhta ja loodusliku protsessi tõttu sobivad sellisest puidust pakendid kasutamiseks ka toiduainetööstuses.

Serveerimine

Hõbe Mahe on parim serveerituna temperatuuril 5 °C.

TootjaLiviko
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus39,2% vol
Maht700 ml
EAN kood47400500027425
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.hobevodka.ee
Kalorsus, 100 ml/ kcal217kcal
Allergeenide sisaldusEi
Gluteeni sisaldusEi
Laktoosi sisaldusEi
Vegan sobilikJah
GMOEi

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.