Nemiroff Lex

Nemiroff Lex

Nemiroff on pärist Kesk-Ukrainas asuvast väiksest linnast Nemirov. 1872.a. avati esimene villimistehas ja Nemirovi Vodkaga hakati varustama tsaari õukonda ja peagi eksportima kõikjale Euroopasse. Täna on Nemiroff maailmas suuruselt 3. rahvusvaheline viinabränd, mis ekspordib rohkem kui 72 riiki. Nemiroffile on toodangu kvaliteet primaarse tähtsusega, Nemiroffi toodetes kasutatakse ainult Nemiroffi enda arteesiakaevu vett ning naturaalseid koostisaineid, mis pärinevad samuti ökoloogiliselt puhastest piirkondadest. Kõik tooteretseptid põhinevad autentsetel traditsioonidel ja unikaalsetel koostisainetel.

Nemiroff Lex on kogu Nemiroff viina kollektsiooni täiuslikkuse tipp. Piiritust, mida Lex Vodka tootmisel kasutatakse, laagerdatakse eelnevalt 6 kuud. Viin on läbinud 11 puhastamisstaadiumit ning kaasaegsed filtreerimissüsteemid, tänu millele on viin omandanud tõelise pehmuse. Tunda on õrna pärnaõie aroomi, aimatavat magusate eksootiliste puuviljade ning kaerahelbe maitset. Originaalne pudel oli prantsuse disaineri poolt loodud kõrgeima ideaalsuse kehastus.

Serveerimine

Jahutatuna, jääkülmalt või kokteilides.

TootjaNemiroff Ukrainian Vodka Company
PäritoluUkraina
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
EAN kood4820181420567
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.nemiroff.vodka

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.