Pink Rhubarb Tonic Water

Pink Rhubarb Tonic Water

Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalseid kvaliteetjooke tootva brändi ajalugu on väärikas: ettevõtte asutaja Thomas Fentimans oli Inglismaalt Cleckheatonist pärit terasepudeldaja, kelle poole pöördus aastal 1905 laenupalvega kohalik kaupmees. Sõlmiti leping ning tagatiseks oli taimedest kääritatud ingveriõlle retsept. Kaupmees laenu tagasi ei maksnud ja nii sai Thomasest unikaalse retsepti omanik. Selle järgi tehtud jook sai kiiresti populaarseks, pereäri laienes ning avati mitu tööstust. Ettevõte kuulub siiani Fentimansi perekonnale ning selle omanikuks on Thomas Fentimansi lapselapselaps.

Pink Rhubarb Tonic Water aroom on kombineeritud pikantsest rabarberist ja magusatest kommidest. Rabarber ise on hapukas ja happeline, aga kui see segada magususega, siis on tulemuseks värskendav ja särtsakas maitse. Sobib ideaalselt pikedajaks London Dry ja lilleliste ginide juurde.

Ilma kunstlike magusainete, lõhna- ja maitseainete ning säilitusaineteta.

TootjaFentimans LTD
PäritoluSuurbritannia
Maht200 ml
EAN kood5029396001267
Pakendatudpakendatud 24 kaupa
Vaata lisakshttp://www.fentimans.com/

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.