Remy Martin Centaure De Diamant

Remy Martin Centaure De Diamant

Cognaci südames asub kaks legendaarset viinamarja kasvatuspiirkonda, prantsuse keeles terroir’i: Grande Champagne ja Petite Champagne. Juured sügaval lubjases pinnases, tõotavad sealsete viinapuude pisikesed rohelised marjad erakordset maitserikkust. Sellelt imedemaalt saavad alguse parimad konjakid ja Remy Martin. Cognaci piirkond on jaotatud tasemelt kuueks väiksemaks kasvupiirkonnaks. Rémy Martin on suurtest konjakitootjatest ainus, kes kasutab üksnes Cognaci kahe parima kasvupiirkonna ehk Grande Champagne’i ja Petite Champagne’i viinamarju. Nendest sündinud destillaatide haruldaselt täidlase aroomi põhjus on õiges kasvupinnases ja geoloogiliselt soodsates tingimustes. Rémy Martini tugeva, kuid delikaatse maitse saladus peitub kaua laagerdunud destillaatides. Remy Martin toodab oma eau de vie’d (nn konjak enne tammevaatidesse panemist) vanal traditsioonilisel destilleerimismeetodil. See seisneb veini tootmisel sur lie, st veini ei filtreerita enne destilleerimist. Nii saab tulevane konjak rohkesti lisaaroome, enam viskoossust ja pikema maitse. Selline destilleerimine on kallim, kuid kvaliteet on parem ja eristab Remy Martini paljudest kaubamärkidest. Tänu sellisele tootmisele võivad Remy Martin konjakid olla uhked oma väreleva kuldse merevaiguvärvi, rikkaliku aroomi kogumi ja ülevoolavalt kauakestva, maheda ning harmoonilise maitse üle.

Remy Martin Centaure De Diamant sisaldab 20‒50 aastat laagerdunud destillaate. Keskmine vanus 30 aastat. Rémy Martini konjakimeister Pierrette Trichet on teinud valiku kõige parematest ja haruldasematest eau de vie’dest (300–400 erinevat, mis kõik kuuluvad 10% tippude hulka) ja „poleerinud“ need maja vanimates ja väärikates keldrites ülima täiuslikkuseni. Centaure de Diamant on jook eriliste hetkede jaoks ja säravamate sündmuste tähistamiseks – mälestus, mis ei kustu nii pea.

90% GRANDE CHAMPAGNE, 10% PETITE CHAMPAGNE

AROOM: Aroomis vihjed ploomidele, sarapuupähklitele, apelsinidele ja jasmiinidele.
MAITSE: Tekstuuris satiin ja velvet, maitse on küps ja rikkalik. Lõppmaitse on ülimalt pikk, külluslik ja harmooniline.

Tootjae
PäritoluPrantsusmaa, Cognac
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml karbis
EAN kood3024480008339
Vaata lisaks

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.