Remy Martin Vs Superieur

Remy Martin Vs Superieur

Cognaci südames asub kaks legendaarset viinamarja kasvatuspiirkonda, prantsuse keeles terroir’i: Grande Champagne ja Petite Champagne. Juured sügaval lubjases pinnases, tõotavad sealsete viinapuude pisikesed rohelised marjad erakordset maitserikkust. Sellelt imedemaalt saavad alguse parimad konjakid ja Remy Martin. Cognaci piirkond on jaotatud tasemelt kuueks väiksemaks kasvupiirkonnaks. Rémy Martin on suurtest konjakitootjatest ainus, kes kasutab üksnes Cognaci kahe parima kasvupiirkonna ehk Grande Champagne’i ja Petite Champagne’i viinamarju. Nendest sündinud destillaatide haruldaselt täidlase aroomi põhjus on õiges kasvupinnases ja geoloogiliselt soodsates tingimustes. Rémy Martini tugeva, kuid delikaatse maitse saladus peitub kaua laagerdunud destillaatides. Remy Martin toodab oma eau de vie’d (nn konjak enne tammevaatidesse panemist) vanal traditsioonilisel destilleerimismeetodil. See seisneb veini tootmisel sur lie, st veini ei filtreerita enne destilleerimist. Nii saab tulevane konjak rohkesti lisaaroome, enam viskoossust ja pikema maitse. Selline destilleerimine on kallim, kuid kvaliteet on parem ja eristab Remy Martini paljudest kaubamärkidest. Tänu sellisele tootmisele võivad Remy Martin konjakid olla uhked oma väreleva kuldse merevaiguvärvi, rikkaliku aroomi kogumi ja ülevoolavalt kauakestva, maheda ning harmoonilise maitse üle.

Sisaldab 3‒5 aastat laagerdunud destillaate. Remy Martin VSS on selle kategooria tippkonjak, mille toorainena kasutatakse vaid kuulsast Petite Champagne’i piirkonna viinamarju. Selle VS konjaki valmistamise standardid on sama kõrged kui mõne teise konjakimaja VSOP konjakitel. See mahe ja aromaatne konjak maitseb igas olukorras ja kokteilides.

100% PETITE CHAMPAGNE

AROOM: Värsked õunad, laim, vanilje
MAITSE: Mahe, puuviljaline

TootjaE. Remy Martin & Co Cognac
PäritoluPrantsusmaa, Cognac
Alkoholisisaldus40% vol
EAN kood500 ml 3024480007455
700 ml 3024480007462
1000 ml 3024480007479
Vaata lisakswww.remymartin.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.