Rose Lemonade

Rose Lemonade

Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalseid kvaliteetjooke tootva brändi ajalugu on väärikas: ettevõtte asutaja Thomas Fentimans oli Inglismaalt Cleckheatonist pärit terasepudeldaja, kelle poole pöördus aastal 1905 laenupalvega kohalik kaupmees. Sõlmiti leping ning tagatiseks oli taimedest kääritatud ingveriõlle retsept. Kaupmees laenu tagasi ei maksnud ja nii sai Thomasest unikaalse retsepti omanik. Selle järgi tehtud jook sai kiiresti populaarseks, pereäri laienes ning avati mitu tööstust. Ettevõte kuulub siiani Fentimansi perekonnale ning selle omanikuks on Thomas Fentimansi lapselapselaps.

Roosilimonaad on valmistatud sidrunimahlast ja Bulgaaria Kazanlaki puhtast roosiekstraktist. Roosiekstrakt on valmistatud veeaurdestillatsiooni teel toodetud roosiessentsist, mis annab vedelikule kahvaturoosa värvi ja tugeva roosilõhna. Ühe 125 ml pudeli Roosilimonaadi valmistamiseks kulub 5 kuni 10 roosiõit. Tulemuseks perfektselt tasakaalus magusad ja hapud maitsenüansid.

Serveerimine

Serveerida jahutatult.

TootjaFentimans LTD
PäritoluSuurbritannia
Maht250ml
EAN koodEAN 5029396000529
Pakendatudpakendatud 24 kaupa

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.