Timmermanns Kriek Lambicus

Timmermanns Kriek Lambicus

Lambic tüüpi õlut valmistatakse ainult Belgias Senne jõe orus. Valmistamise eripära on see, et õllevirdele ei lisata pärmi vaid käärimine toimub metsiku pärimiseene Brettanomyces bruxellensis toimel suurtes lahtistes vaatides ning laagerdatakse hiljem 1-3 aastat tammevaatides. Humalaks kasutatakse tihti vana humalat, mis ei lisa õllele mõrkjat maitset ning tihti on Lambic õlled maitsestatud erinevate marjadega. Kriek õlle puhul kasutatakse värvuse ja maitse andmisel magusaid kirsse.

Timmermansi värvilt granaatpunane. Aroom on intensiivselt marjane ja puuviljane. Tunda magusaid punaseid kirsse, metsmaasikaid, vaarikaid, maasikamoosi ja barbarissi. Maitse on poolmagus ja tasakaalukalt puuviljana ja hea värske happega. Tunda punaseid küpseid kirsse, maasikaid-vaarikaid, verigreipi ja veidi tsitruskoort. Järelmaitse kerge värske happesusega ja mahlakalt marjane.

Serveerimine

Jahutatult, 8 – 10 oC , sihvakast õlleklaasist või bordeaux tüüpi veiniklaasist.

TootjaAnthony Martin Brewery
PäritoluBelgia, Senne org, Brüssel, Itterbeek
Alkoholisisaldus4% vol
Maht250 ml
EAN kood5411516010110
Pakendatudpakendatud 24 kaupa
Vaata lisakshttp://www.anthonymartin.be
Tooraine & humalasort30% linnastamata nisu + linnastatud oder

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.