Vana Tallinn Wild Spices

Vana Tallinn Wild Spices

Vana Tallinn on Eesti üks tuntumaid kaubamärke ja ühtlasi maailma populaarseim Eesti liköör, mida valmistatakse Livikos järjepidevalt juba 1960ndatest aastatest. Vana Tallinna täpne retsept on väga hästi hoitud saladus, mis pärandatud aegade jooksul liköörimeistrilt liköörimeistrile.

Vana Tallinn Wild Spices on legendaarse Vana Tallinna tootesarja tulisem versioon. Jook on klassikalise Vana Tallinnaga võrreldes vähem magus ning rohkem vürtsikas. Likööri maitset
täiendavad soojust andvad vürtsid – erinevad piprad, tähtaniis ja ingver. Jamaika rummi, hoolikalt valitud naturaalsete vürtside, mee, värskete tsitrusviljade ja õhetavate pipranootide kooslus loob unikaalselt särtsaka maitsebuketi.

Vana Tallinn Wild Spices on villitud legendaarsesse Vana Tallinna pruuni klaaspudelisse, mis on inspireeritud Tallinna vanalinna tornidest. Lihtne ja elegantne etiketi kujundus on klassikalise Vana Tallinna kujundusmotiivide värvikaim ja detailiderohkeim edasiarendus – esietiketil on kujutatud joogis sisalduvaid olulisemaid vürtse.

Serveerimine

Serveerida külma shotina.

TootjaAS Liviko
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus35% vol
Maht500 ml
EAN kood740050007524
Pakendatudpakendatud 12 kaupa
Kalorsus, 100 ml/ kcal281kcal
Allergeenide sisaldusEi
Gluteeni sisaldusEi
Laktoosi sisaldusEi
Vegan sobilikJa/ei. Toode sisaldab naturaalset mett.
GMOEi

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.