Viru Valge juubeliviin

Viru Valge juubeliviin

Viru Valge 60-aastane tootmisajalugu on hindamatu väärtusega traditsioon ja juubeliviina kujundus teeb kummarduse Viru Valge loojatele ning Eesti viina tootmisele. Viru Valge on elav legend.
1962. aastal valmistasid Liviko viinameistrid esimese pudeli Viru Valge kvaliteetviina, millel seisev pasunamees vaatas lootusrikkalt läände.

Liviko meistrite pika kogemusega loodud retseptis on hoolikalt valitud teraviljast valmistatud Viru Valge viina pehme ja puhas maitse lihvitud täiuseni. Seda traditsiooni järgitakse tänapäevani ja on täiustatud kaasaegsete tehnoloogiatega.

Kuulus pasunamees ja mida see sümboliseerib?

Pasunamees on olnud Viru Valge identiteedi lahutamatuks osaks päris sünnihetkest peale. Idee autoriks olnud tollal Livikos ametis olnud Bernhard Jürno ja taustal olevad pankaranniku ning puud kujundas tuntud graafik Paul Luhthein. Viru Valge pasunamees seisab selle eest, et inimesed suhtleksid omavahel. Kohtuksid näost näkku. Põhjamaade folkloori kohaselt on pasuna puhumise abil kokku tulemine olnud traditsioon juba väga ammustel aegadel.

Retro autod, muusika ja rõivad on nii populaarsed, sest need tähendavad igale inimesele midagi erilist ning need kehastavad paljusid väärtuslikke kogemusi ja mälestusi, millest tahetakse kinni hoida. Viru Valge on läbi pika ajaloo seotud  meelelahutuse ja mälestustega. Tuletame meelde läbi retrovälimuse rahvusliku viina Viru Valge populaarsust,  60 aastast ajalugu ja rahva traditsioone.

TootjaLiviko AS
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus40%
Maht700 ml
EAN kood4740050007395
PakendatudPakendatud 8 kaupa

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.