Benriach The Original Ten Whisky

Benriach The Original Ten Whisky

Nii huvitavat ja erakordset Speyside‘i Šoti ühelinnaseviskit kui Benriach poleks olemas ilma ainulaadsete viskivalmistustraditsioonideta, mis ulatuvad aastasse 1898, mil John Duff asutas oma destilleerimiskoja. Maalähedaselt kaunis Benriach asub Põhja-Speyside‘is paikneva endise Riachi talu alal ja ammutab oma vee sügaval destilleerimiskoja all peituvast mineraalidega rikastatud põhjaveest.

Tänu kolme tüüpi viski – klassikalise turbaga suitsutamata, Šoti mägismaa turbaga suitsutatud ja kolmekordselt destilleeritud – pikaajalisele destilleerimistraditsioonile ning mitmesugustele maailma eri paigust pärit vaatidele saavad meie viskimeistrid avastada täiel määral ühelinnaseviski maitsevõimalusi ning luua Speyside‘i rikkalikumaid ja mitmekihilisemaid viskisid.

Seda traditsiooni järgitakse ka tänapäeval meie segamismeistri Rachel Barrie käe all. Benriach on vaikse Speyside‘i peidetud pärl, mis pakub avastamiseks nauditavaid ja maitseküllaseid aardeid.

Benriach The Original Ten Whisky

Benriachile omane pehme, puuviljane ja mitmekihiline olemus avaldub kõige paremini meie tähttootes Benriach The Original Ten. 1994. aastal valminud esimese Benriachi ühelinnaseviski rikkalikust maitsebuketist inspireeritud The Original Ten jätkab Benriachi kümneaastase Speyside ühelinnaseviski pikka traditsiooni.

Benriach The Original Teni jaoks laagerdatakse Benriachi viskit vähemalt kümme aastat kolme tüüpi vaatides: endistes burbooni- ja šerrivaatides ning uutes tammevaatides. Seejärel segatakse eri vaatide viski asjatundlikult kokku, et luua mahlakaid puuvilja, külluslikult mesise linnase ja röstitud tamme kihte, mida läbib õrn suitsunoot.

TootjaThe Benriach Distillery CO LTD
PäritoluŠotimaa, Speyside
Alkoholisisaldus43%
Maht700 ml
EAN kood5060399680547

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.