Tooted

Liviko tootevalikut täiendavad lisaks omatoodangule erinevad maaletoodavad kanged alkoholid ja mitmekülgne veiniportfell. Lisaks on meie tootevalikus toonikud, vesi ja muud karastusjoogid. Tõeline joogisõber leiab meie tootevalikust ka erinevaid joogiklaase.

Liviko on üks suurimaid veinide edasimüüjaid Baltikumis, kelle veiniportfell on mitmekülgne ja enamikke maailma veiniriike hõlmav.

Nii leiab veinivalikust suured ja maailmakuulsad veinimajad nagu Maison Louis Jadot, Champagne Deutz , Delas & Fréres ja Domaine Weinbach Prantsusmaalt; Martini, Carpene & Malvolti, Barone Ricasoli, Fontanafredda ja Rocca delle Macie Itaaliast; Freixenet, Marques de Caceres, La Rioja Alta ning Murviedro Hispaaniast; Joh.Jos. Prüm ja J.P. Valckenberg Saksamaalt; Vińa Cono Sur ning Vińa Carmen Tšiilist; Chateau Ste Michelle Ameerika Ühendriikidest, Hardys Austraaliast, Michel Torino Argentinast ning Spier Lõuna-Aafrika Vabariigist.

Lisaks on veinivalikus ka mitmeid väikseid veinitootjaid, kes tihtipeale keskenduvad orgaanilisele ja biodünaamilisele viinamarjakasvatusele ja veinivalmistamisele, nagu Sonnhof Jurtschitsch Austriast, Jean Marc Brocard Prantsusmaalt, Weingut Pflüger Saksamaalt ja Bodegas Pesquera Hispaaniast.

Uus suund veiniportfelli arendamisel on Ida- Euroopa veinisuund ja nii on täienenud valik mitmete kvaliteetsete tootjatega Rumeeniast, Bulgaariast ja Ungarist. Liviko veinide sortimenti kuulub hetkel enam kui 600 erinevat veini maailma eri paigust.

Veinportfelli arenedes on Liviko poolt välja töötatud Nautimuse märk, mille eesmärgiks on aidata tarbijal veinimaailmas paremini orienteeruda. Nautimuse märgisüsteem jagab veinid maitsete ja tüüpide järgi erinevatesse kategooriatesse. www.nautimus.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.