Ginger Duke

Ginger Duke

INGVERIJOOK

EI RAVI MIDAGI, AGA AITAB KÕIGE VASTU.

Ginger Duke on peene maitse ja aristokraatlike juurtega elunautija. Seiklusi otsiv maailmarändur, kellel on iga asja kohta mõni inspireeriv lugu jutustada. Ginger seisab igapäevaelu pisiasjadest kõrgemal, kuid tunneb samas kõige vastu siirast huvi ning on valmis alati aitama. Positiivne, särava naeratuse ja vastupandamatu huumoriga. Kui Ginger ruumi siseneb, pöörduvad kõigi pilgud temale. Karismaatiline seltskonna hing – ideaalse sõbra musternäide ning iga daami unistus. See jook on tema elutöö. Ja katsu sa aru saada, kumb selle särtsakamaks teeb – ingver või see püsimatu süda, mille ta pudelisse pani.

Joogi aroomis on mesist ingverit ja magusaid vürtse. Maitses domineerib vürtsikas värske ingver. Tunda on küpseid tsitruselisi, särtsakaid vürtse ja pipart. Pikas järelmaitses on üleküpsenud magusaid tsitrusvilju ja erksat ingveri vürtsikust. Värvuselt on jook merevaigu alatooniga kuldkollane.

Võib sisaldada sadet.
Avatud pudelit hoida jahedas.

Serveerimine

Sobib tarbimiseks shot’ina, toonikuga, mulliveega, kokteilides. Suurepärane maitserikastaja paljudes Aasia köögi retseptides.

TootjaLiviko AS
PäritoluEesti
Maht750 ml
EAN kood4740050005766
Pakendatudpakendatud 8 kaupa

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.