Hõbe Mild

Hõbe Mild

Hõbe Mild on erakordselt maheda maitsega Eesti kvaliteetviin, mille peent maitseb kujundab uudne ja pehmendav taimse destillaadi töötlus.

Traditsioonilise viinavalmistamisega võrreldes võtab Hõbe viina filtreerimine ligi kolm korda rohkem aega, kuid tulemus on seda väärt. Kolmeastmelisel kaskaadfiltreerimisel läbib viin esmalt söefiltri ja seejärel 29 hõbefiltrist koosneva filtrisüsteemi, mis annab viinale eriliselt puhta maitse. Joogi lõppviimistlus saavutatakse poleerimisfiltriga, et tuua esile Hõbe Vodka kirkus ja briljantne sära. Hõbe viina kangus on täpselt 39,2% vol, mis tagab hõbefiltreeritud viinale parima aroomi ja maitse tasakaalu.

Hõbe Mild viina pehme maitse kujunemisel mängib erilist rolli iirisejuure destillaat, milles sisalduvad eeterlikud õlid taandavad alkoholile iseloomulikke teravamaid noote ja muudavad viina järelmaitse ümaraks ja pehmeks.

Hõbe Mild on pehme iseloomuga hõbefiltreeritud viin, mille aroomis kombineeruvad kuivatatud apteegiürdid pagarivürtsidega. Viina kreemjalt ümaras järelmaitses on tunda kerget, veidi soolakat mineraalsust koos kuivatatud ürtide ja soolakaramelliga

Serveerimine

Soovitame serveerida Hõbe Mild´i jahutatult, temperatuuril 5°C, mis delikaatse viina lõhna- ja maitseomadused parimal viisil esile toovad.

TootjaLiviko AS
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus39,2%
Maht700 ml
EAN kood4740050007838
PakendatudPakendatud 6 kaupa

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.