Liviko täna

Liviko on 1898. aastal asutatud Eesti rahvuslik kvaliteetalkoholi tootja, mis tegutseb ühe juhtiva alkoholiettevõttena kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus. Oma rohkem kui saja-aastasele kodumaise alkoholi tootmise traditsioonile toetudes pühendume tänaste klientide ootustele ja soovidele. Meistrilt meistrile edasi antud oskused ja põlvkondade jagatud kogemused on ühendatud nüüdisaegse tootmistehnika ja tulevikku vaatava tootearendusega. Puhtast loodusest pärit koostisainetega joogiretseptid, põhjalikult arendatud tootmistehnoloogiad ja suurtootmise kõrval osaliselt käsitööna valmivad väikepartiid pakuvad naudingut ka kõige nõudlikumale maitsele. See kvaliteet teeb Livikost Liviko.

Liviko tootmises on enam kui 70 alkohoolset jooki. Iga meie toote taga on pühendunud asjatundjad, kes töötavad ülima põhjalikkusega parima joogiretsepti väljatöötamise nimel, luues uusi täiuslikke maitseid. Kõigis tootearendusmeeskondades otsivad ideaalset tasakaalu tehnoloogid, arendajad, sommeljeed ja turundajad. Kümnete retseptide läbiproovimine enne lõpptoote valmimist on Livikos tavapärane. Meie tuntumad ja armastatumad kaubamärgid Viru Valge, Vana Tallinn, Crafter’s London Dry Gin, Caribba Rum, Kännu Kukk, Hõbe Vodka ja Liviko liköörid sümboliseerivad ajast aega tuntud kvaliteeti nii koduses Eestis kui ka välismaal.

Liviko tootmine on paindlik. Suurtootmise kõrval saame valmistada ka väikepartiisid ning mitmed meie tooted on loodud osaliselt käsitööna. Tänapäevaste tehnoloogiate nagu viinade söe- ja hõbefiltreerimise ning külmtöötluse kõrval kasutame jätkuvalt sajanditevanust pot-still-meetodil destilleerimist ning oleme säilitanud kristallilikööri valmistamise oskused.

Ligikaudu kolmandiku oma toodangust turustame erinevatel eksporditurgudel üle maailma, tax-free-turgudel ning lähiriikide reisikaubanduses. Meie suurimad eksporditurud on Balti riigid, Põhjamaad, Venemaa, Ukraina jt. Omatoodete kõrval keskendume maailma esmaklassiliste ehk premium-kaubamärkide impordile.

Meile on oma jookide kohaliku esindamise ja müügi usaldanud suur osa maailma alkoholitootjate tippudest – Bacardi, Martini, Remy Martin, Cointreau, Bombay, Botanist,  Metaxa, St.Remy, Nemiroff, Grey Goose , Whyte & Mackay, LeMarque, Boulard, Baron Otard, Unicognac, Fentimans, Lurisia jt. Liviko hea nimi ja vaieldamatu asjatundlikkus alkoholisektoris on ka imporditavate jookide valiku, kvaliteedi ja hea maitse kindel garantii.

Liviko imporditav veiniportfell on esinduslik. Rohkem kui 400 nimetusest koosnev veinivalik katab enamikku tuntud veinimaid ning on sommeljeede ja veiniasjatundjate seas kõrgelt hinnatud. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega veinid oleme koondanud katusbrändi Nautimus alla, mis toimib veiniturul tunnustatud sommeljee usaldusväärse soovitusena.

Kange kvaliteetalkoholi tootmise kõrval toodame ja turustame ka lahjat alkoholi ja mittealkohoolseid jooke. Meie rikkalikus joogivalikus on ka veed, limonaadid ja toonikud. Koostöös sommeljeede ja baarmenitega edendame Eesti alkoholikultuuri, et kasvaks teadlikkus kultuursest alkoholitarbimisest. Tutvustame klientidele jookide tarbimise häid tavasid ning õpetame jooke sobivatest klaasidest, õigel temperatuuril ja viisil serveerima.

Eesti ühe edukama tööstus- ja kaubandusinvesteeringute grupi NG Investeeringud koosseisu kuuluv Liviko on vastutustundlik, kvaliteeti, traditsioone ning kultuurset alkoholitarbimist väärtustav rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ning kuulub Balti riikide kolme suurema alkoholifirma hulka. Me arendame oma brände hoole ja armastusega, esitleme teisi maailma kvaliteetalkoholi tootjaid lugupidamisega ning oleme igas olukorras usaldusväärne partner.

Teie terviseks!

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.