Sotsiaalne vastutus

Kvaliteetalkoholi tootjana on Liviko võtnud endale Eesti alkoholikultuuri edendaja ning vastutustundliku ja mõõduka alkoholitarbimise eestvedaja rolli. Vastutustunne oma klientide ees Eestis ja enam kui kuuekümnel turul väljendub meie toodete kõrges kvaliteedis ning järjepidevas loomingulises ja nõudlikus tootearenduses.

Liviko peab oluliseks vastutustundliku turunduse põhimõtteid. Liviko on püsiv ning tunnustatud veinikultuuri arendaja kõigis kolmes Balti riigis. Alkoholikultuuri edendajana on meie eesmärk on pakkuda tarbijatele soovitusi jookide õigeks tarbimiseks ja serveerimiseks. Toetame nii Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni kui ka Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni nende kultuurset alkoholitarbimist, teadmisi ja kvaliteeti väärtustavas tegevuses.

Liviko tooted on varustatud hoiatusmärkidega, mis kutsuvad üles vastutustundlikule alkoholitarbimisele. Meie eesmärk on süvendada ühiskonnas arusaama, et alkoholist tuleb hoiduda lastel ja alla 18-aastastel noortel, samuti rasedatel. Peame oma kohuseks jätkata selgitustööd, et alkoholi tarvitanud inimesed ei istuks autorooli ning et töötegemine ja alkohol ei sobi kokku. Seepärast lisame kõigi oma toodete etikettidele ja reklaamidele kolm hoiatusmärki: „Rasedad ei tohiks alkoholi tarbida!“, „Kui jood, ära juhi!“ ja „Lubatud vaid üle 18-aastastele!”. Nende märkidega varustab Liviko ka kõigi oma maaletoodavate alkohoolsete jookide reklaamid.

Alkoholiaktsiisi tasumist riigieelarvesse kinnitab maksumärk. Liviko on aastaid panustanud salaalkoholi vastasesse tegevusse, olles üks alkoholi maksumärgi ellukutsujatest ja maksumärgi turvalisemaks muutmise toetajatest. Kontrollimata tingimustes toodetud ja teadmata koostisega alkohol võib olla surmavalt ohtlik inimeste tervisele ja kahjustab Eesti majandust.

Liviko on kvaliteetalkoholi tootja. Meie tunnusbrändid Vana Tallinn, Viru Valge ja Crafter’s London Dry Gin on ühtlasi kogu Eesti tunnusbrändid. Me teame, et meie hoolikalt ja armastusega arendatud toodete järgi tuntakse Eestit maailmas.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.