Liviko toetab

Liviko toetusvaldkonnad on kaalutletult valitud ja pikaajalised projektid. Kodumaise ettevõttena suuname oma toetuse rahvuslikult olulistesse valdkondadesse, mille kultuurilist tähendust peame Eesti jaoks oluliseks.

Liviko toetab pikaajaliselt Rahvusooperit Estonia, Eesti Riiklikku Sümfooniaorkestrit ja Eesti Kunstimuuseumi. Liviko on Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistluse taasalgataja ja toetaja.

Liviko on juba pikka aega Eesti purjespordi toetaja. Allkirjas tasime Eesti Jahtklubide Liiduga kuldsponsori lepingu, millega suurendame oma toetust Eesti purjesportlastele Tokyo 2020 olümpiamängude ettevalmistusteks.

Livikol on enam kui kümne aasta pikkuse traditsiooniga omanimeline harrastajate tenniseturniir.

Eesti juhtiva alkoholiettevõttena tunneb Liviko sotsiaalset vastutust Eesti alkoholikultuuri edendamise eest. Toetame nii Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni kui ka Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni nende kultuurset alkoholitarbimist, teadmisi ja kvaliteeti väärtustavas tegevuses. Oleme mõlema organisatsiooni kauaaegne peasponsor. Liviko on Balti riikide kõige esinduslikuma sommeljeevõistluse Vana Tallinn Sommelier Baltic Grand Prix algataja ja korraldaja ning püsiv veinikultuuri arendaja kolmes Balti riigis.

  

      

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.