Bacardi Reserva Ocho 8 YO

Bacardi Reserva Ocho 8 YO

1862. aastal asutas väikelinna Santiago De Cuba veini-ja brändikaupmees Don Facundo Bacardi esimese rummivalmistamise tehase Kuuba saarel. Tema idee oli “tsiviliseerida” jooki, mis senini
oli olnud robustne ning ebameeldiva aroomi ja maitsega. Bacardil õnnestuski söefiltreerimisel mahendada joogi maitset ning destilleerida tol ajal täiesti uudsel menetlusel kerge maitsega
rumm, mida võis juua nii ehedalt, kui ka kasutada edukalt segujookides. Sellega alustaski Bacardi rumm oma võidukäiku üle kogu maailma.

Aastaid pärast Don Facundo uuenduslikke ideid, mis rummi tootmise põhjalikult muutsid, on Bacardi rumm kogu maailmas väga kõrgelt tunnustatud ja hinnatud ning leidnud väga laialdast kasutamist. Tänaseks on Bacardi enimmüüdud rumm maailmas, olles võitnud üle 150 auhinna ja tunnustuse erinevatel näitustel ning andes kinnituse kogu tootesarja kõrgele kvaliteedile.

Bacardi Reserva Ocho 8 YO on parimatest kariibimere rummidest segatud reservrumm. Bacardi 8 küpsemine toimub väikestes uutes ameerika valgest tammest vaatides Kariibi mere soojas kliimas. Ta on segatud parimatest Kariibi mere maade rummidest, mille lühim küpsemisiga on 8 aastat.
Aroomis võib tajuda küpset aprikoosi, kakaod, vaniljet, praetud pähklit, mandlit ja muskaati. Maitseomadustelt on ta mahe, puuviljane ning lõpp tõuseb vürtsiselt tuliseks ja on pikalt nauditava järelmaitsega. Täiesti põhjendatult võib teda pidada samaväärseks teiste maailma tipptoodetega nagu De Luxe whisky ja Cognac. Selle täiusliku rummi väljatöötamine on võtnud aega 135 aastat, andes edasi Bacardi pikaaegse rummivalmistamise oskuse, vilumuse ja kogemuse.

Vaata lisaks

Facebook 

TootjaBacardi GMBH
PäritoluPuerto Rico
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
EAN kood7610113001516
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.bacardi.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.