Diplomático Planas

Diplomático Planas

Diplomáticos oleme võtnud enda südameasjaks erakordsete rummide valmistamise. Ühendame kire rummi vastu tõelise pühendumusega kvaliteedile, terviklikkusele ja hoolivusele. Oma töös kombineerime moodsaid ja traditsioonilisi destillatsiooni meetodeid – tulemuseks on  erakordsed rummid nõudlikule maitsele.

Diplomático identiteedi juured on tõelises pühendumuses kvaliteedile. Iga tilk rummi on läbi imbunud rikkalikust destilleerimispärandist ja rummi valmistamise traditsioonidest, mida on põlvkondi edasi antud, et luua kordumatu pehme maitse, mis on teinud Diplomáticost ühe maailma lemmiku ja enim auhinnatud rummi.

Diplomático Planas on kuni 6 aastat tammevaadis küpsenud saavutamaks võrreldamatut mitmekülgsust, seejärel hoolikalt 6 kordselt  filtreeritud, et saavutada rummile selge ja kirgas värv. Diplomático Planas on paljude maailma miksoloogide lemmik, kes soovivad lisada oma kokteilidele kompleksust, kvaliteeti ja erilist maitseprofilli.

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.