Bacardi Razz

Bacardi Razz

Bacardi on enimmüüdud rumm maailmas, Bacardi on võitnud üle 150 auhinna ja tunnustuse erinevatel näitustel, andes kinnituse kogu tootesarja kõrgele kvaliteedile. Selle tulemusel on Bacardi rumm tõusnud enim auhinnatud preemiumklassi rummiks maailmas.

Bacardi Razz on maitsestatud rummijook ehk maitsestatud Bacardi. Valmistatakse põldmarjadest ja punastest vaarikatest. Põldmarjad ja punased vaarikad purustatakse eraldi ja tehakse täiesti eraldi leotised ehk matsereeritakse. Matseratsiooni käigus marjad purustatakse ja valatakse üle suhkruroo piiritusega e. rummipõhise piiritusega. Marju leotatakse piirituses, et lõhnad ja maitsed leotuksid alkoholi. Seejärel need kaks leotist segastakse omavahel, et toode omandaks õige aroomi ja maitse, mis on üks kvaliteedi kriteerium. Seejärel lisatakse Bacardi rummipõhist piiritust, et teha ta kergeks, puuviljaseks ja nauditavaks. Viimases faasis lisatakse veel eelnevale segule aste-astmelt destilleeritud vesi, et viia toode temale omase alkoholi %-ni. Tulemuseks värvitu, aromaatne ja puuviljane maitsestatud suhkruroo naps.

Vaata lisaks

Facebook 

TootjaBacardi GMBH
PäritoluSaksamaa
Alkoholisisaldus32% vol
Maht700 ml
1000 ml
EAN kood700 ml 5010677053006
1000 ml 5010677054003
Pakendatud700 ml pakendatud 6 kaupa
1000 ml pakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.bacardi.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.