Mount Gay XO Rum

Mount Gay XO Rum

1703. aastal alustas Sir John Gay Alleyne rummi valmistamist Barbadose saarel. Selle ajaloolise aasta järgi on Mount Gay Rum maailma vanim rummi kaubamärk. Rumm, mis leiutas rummi. Barbadose saar on tekkinud korallidest ning rummi valmistamisel kasutatakse kohalikku allikavett, mis on filtreerunud läbi korallide. See muudab Mount Gay rummid maailmas ainulaadseks. Jook valmistatakse ühekordse ja kahekordse padadestilleerimise teel ja see laagerdub väikestes tammevaatides, mis on valmistatud Ameerika Ühendriikides Kentucky osariigis. Tänu väga kvaliteetsetele koostisosadele on Mount Gay rummid kõrgelt hinnatud ja saanud hulgaliselt kuldmedaleid erinevatel jookide hindamistel.
Mount Gay rummid on tuntud hästi maheda maitse poolest, milles on tunda magusaid mandleid, vanilli, röstitud kohvi ja küpsete banaanide noote. Barbadose saar on kuulus purjetajate keskus ning Mount Gay Rum on sponsoreerinud üle 140 regati kogu maailmas.

Mount Gay XO Rum on jõuline segu parimatest rummidest vanuses 8 – 15 aastat. Kui Eclipse rumm on lilleline ja puuviljaline, siis Extra Old ehk XO ühendab endas oluliselt vanemad vaadid, millede rummid on valmistatud kahekorde padadestilleerimisega. See segu pakub nii võimsaid maitseid mida ainult aeg suudab pakkuda. Saame tunda maitsete paradiisi, mida suudab vaid pakkuda rumm, mis leiutas rummi.
Aroomis on heas tasakaalus küpsed banaanid ja põletatud puit, millele järgneb vanill, šokolaad, soojad vürtsid.
Maitselt mahe, kompleksne, tume šokolaad, vanill.

 

TootjaMount Gay Distilleries Limited
PäritoluBarbados
Alkoholisisaldus43% vol
Maht700 ml
EAN kood9501007803508
Vaata lisakswww.mountgayrum.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.