Mount Gay Black Barrel Rum

Mount Gay Black Barrel Rum

1703. aastal alustas Sir John Gay Alleyne rummi valmistamist Barbadose saarel. Selle ajaloolise aasta järgi on Mount Gay Rum maailma vanim rummi kaubamärk. Rumm, mis leiutas rummi. Barbadose saar on tekkinud korallidest ning rummi valmistamisel kasutatakse kohalikku allikavett, mis on filtreerunud läbi korallide. See muudab Mount Gay rummid maailmas ainulaadseks. Jook valmistatakse ühekordse ja kahekordse padadestilleerimise teel ja see laagerdub väikestes tammevaatides, mis on valmistatud Ameerika Ühendriikides Kentucky osariigis. Tänu väga kvaliteetsetele koostisosadele on Mount Gay rummid kõrgelt hinnatud ja saanud hulgaliselt kuldmedaleid erinevatel jookide hindamistel.
Mount Gay rummid on tuntud hästi maheda maitse poolest, milles on tunda magusaid mandleid, vanilli, röstitud kohvi ja küpsete banaanide noote. Barbadose saar on kuulus purjetajate keskus ning Mount Gay Rum on sponsoreerinud üle 140 regati kogu maailmas.

Mount Gay Black Barrel Rum on Master blender Allen Smithi kõige uuem looming. Black Barrel on valmistatud väikesest valikust parimatest rummidest. See käsitöö rumm on kokku segatud kahekordse padadestilleerimisega valmistatud rummidest ja kolonndestillatsiooniga valmistatud laagerdunud rummidest. Need kahel erineval destilleerimismeetodil valmistatud rummid on kokku segatud ja viimistletud teist korda laagerdudes väikestes tugevalt põletatud ja söestunud bourboonviski tammevaatides. Selline unikaalne meetod vabastab vürtsikad aroomid, mis on hästi balansseeritud ja võimsad.
Aroom on võimas ja vürtsikas, tunda põletatud puit, millele järgneb puuviljalisus.
Maitse on kompleksne ja rikkalik, suitsune. Võimas vürtsine, hästi balansseeritud vanill ja magus karamell.

TootjaMount Gay Distilleries Limited
PäritoluBarbados
Alkoholisisaldus43% vol
Maht700 ml
EAN kood9501007223504
Vaata lisakswww.mountgayrum.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.