Mount Gay 1703

Mount Gay 1703

1703. aastal alustas Sir John Gay Alleyne rummi valmistamist Barbadose saarel. Selle ajaloolise aasta järgi on Mount Gay Rum maailma vanim rummi kaubamärk. Rumm, mis leiutas rummi. Barbadose saar on tekkinud korallidest ning rummi valmistamisel kasutatakse kohalikku allikavett, mis on filtreerunud läbi korallide. See muudab Mount Gay rummid maailmas ainulaadseks. Jook valmistatakse ühekordse ja kahekordse padadestilleerimise teel ja see laagerdub väikestes tammevaatides, mis on valmistatud Ameerika Ühendriikides Kentucky osariigis. Tänu väga kvaliteetsetele koostisosadele on Mount Gay rummid kõrgelt hinnatud ja saanud hulgaliselt kuldmedaleid erinevatel jookide hindamistel.
Mount Gay rummid on tuntud hästi maheda maitse poolest, milles on tunda magusaid mandleid, vanilli, röstitud kohvi ja küpsete banaanide noote. Barbadose saar on kuulus purjetajate keskus ning Mount Gay Rum on sponsoreerinud üle 140 regati kogu maailmas.

1703 Old Cask Selection rummi valmistamiseks Master Blender Allen Smith valis parimad ühe- ja kahekordse destilleerimisega toodetud rummid Mount Gay vanimatest rummivarudest. 44 vana rummi oli vaja selleks, et saavutada nii tasakaalustatud ja harmooniline segu. Vanimad rummid selles rummisegus on 30 aastased.
Aroom on rikkalik, tammine, karamell, küpsed banaanid, mahedad vürtsid. Peen harmoonia tammistest ja magusatest nootidest.
Maitses suus sulavad mahedad vürtsid, väga täidlane. Hästi tasaskaalus segu magusatest, vürtsikatest ja suitsustest nootidest. Erakordselt ümar ja delikaatne järelmaitse.

TootjaMount Gay Distilleries Limited
PäritoluBarbados
Alkoholisisaldus43% vol
Maht700 ml
EAN kood9501007813408
Vaata lisakswww.mountgayrum.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.