Diplomático Mantuano

Diplomático Mantuano

Diplomáticos oleme võtnud enda südameasjaks erakordsete rummide valmistamise. Ühendame kire rummi vastu tõelise pühendumusega kvaliteedile, terviklikkusele ja hoolivusele. Oma töös kombineerime moodsaid ja traditsioonilisi destillatsiooni meetodeid – tulemuseks on  erakordsed rummid nõudlikule maitsele.

Diplomático identiteedi juured on tõelises pühendumuses kvaliteedile. Iga tilk rummi on läbi imbunud rikkalikust destilleerimispärandist ja rummi valmistamise traditsioonidest, mida on põlvkondi edasi antud, et luua kordumatu pehme maitse, mis on teinud Diplomáticost ühe maailma lemmiku ja enim auhinnatud rummi.

Diplomático Mantuano on pehmetest nootidest pakatav kompleksne ja mitmekülgne rumm, sobib suurepäraselt maitsvate longdrinkide ja klassikaliste kokteilide koostisosaks. Omanäoline rummide segu, küpsenud tammevaatides kuni 8 aastat. Selle rummi maitsesügavus, keerukus ja ainulaadne kuiv viimistlus muudavad selle kokteilides eriliseks, ideaalne valik rummisõpradele kes tahavad oma kokteili kvaliteeti uuele tasemele viia.

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.