Diplomático Selección de Familia

Diplomático Selección de Familia

Diplomáticos oleme võtnud enda südameasjaks erakordsete rummide valmistamise. Ühendame kire rummi vastu tõelise pühendumusega kvaliteedile, terviklikkusele ja hoolivusele. Oma töös kombineerime moodsaid ja traditsioonilisi destillatsiooni meetodeid – tulemuseks on  erakordsed rummid nõudlikule maitsele.

Diplomático identiteedi juured on tõelises pühendumuses kvaliteedile. Iga tilk rummi on läbi imbunud rikkalikust destilleerimispärandist ja rummi valmistamise traditsioonidest, mida on põlvkondi edasi antud, et luua kordumatu pehme maitse, mis on teinud Diplomáticost ühe maailma lemmiku ja enim auhinnatud rummi.

Diplomático Selección de Familia on eriline ja elegantne rumm, hoolikalt valitud aastakäikude segu, valmistatud parimate meistrite poolt kõige nõudlikemaile klientidele.

Mitmetahuline rumm puhtalt nautimiseks, küpsenud tammevaadis kuni 12 aastat – väljendab kirge, pühendumust, ainulaadset rummivalmistamise kunsti ning traditsioone. Meistrid on valinud parimad  rummivaadid ja loonust neist erilise ja imelise segu.

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.