Belle de Brillet

Belle de Brillet

Prantsuse likööris Belle de Brillet on harmooniliselt ühendatud kaks terroiri: Anjou piirkonnast korjatud Williamsi pirnide intensiivne puuviljasus ja Cognac’i piirkonna konjakite delikaatne komplekssus. Likööri valmistamiseks kasutatakse ka värsket Madagaskari vanilli, lisaaineid ja neutraalset alkoholi kasutatud ei ole. Ühe 70 cl pudeli Belle de Brillet likööri valmistamiseks on vaja 18 pirni! Pirn ja konjak – ideaalne duo!

Meeliergutavalt elegantse likööri täiusliku maitsete harmoonia väljendamiseks on joogi kanguseks valitud 30% vol, suhkrusisalduseks vaid 20 g/100 ml kohta. Belle de Brilllet liköör sobib nautimiseks aperitiivina, samuti jääga või kokteilides.

Maison Brillet asub Graves-Saint-Amantis, Charente jõe kaldal. Veinimõis pärineb aastast 1656, mil Guy Brillet Cognaci piirkonna südames asuva viinamarjaistanduse asutas.

1850-ndatel soetati pere 7. põlvkonna esindaja Vivien Brillet’i eestvedamisel veinimõisa destilleerimise seadmed ja ehitati suured keldrid. Äri hakkas jõudsasti arenema. 1920-ndatel arendasid Jean ja Raymond Brillet välja oma konjakivaliku Petite ja Grande Champagne ning likööri Pineau des Charentes. Tänaseks on perekonna viinamarjaistandust pühendumuse ja kirega elus hoidnud juba 10 põlvkonda.

1985 aastal lõi Jean-Louis Brillet likööri Belle de Brillet, millega avaldab austust oma abikaasale, Isabelle’le. Pirnikujulises pudelis ainulaadse likööri maailmale tutvustamine oli abikaasade ühine kirg, ning sellest ajast peale on Belle de Brillet Maison Brillet veinimõisa lipulaev.

Serveerimine

Sobib serveerida puhtalt, jääda või kokteilides.

Kokteilisoovitused:

Belle Bulle

4 cl Belle de Brillet
2 cl sidrunimahl
8 cl mullivesi
Kaunistuseks 2 rohelist oliivi

Belle Summer

4 cl Belle de Brillet
2 cl valge vermut
12 cl mullivesi
Kaunistuseks laimi ja apelsinilõigud, mündi lehed

Belle IPA

4 cl Belle de Brillet
20 cl IPA õlu
Laimi lõigust pressitud mahl
Kaunistuseks laimi lõik

TootjaRemy Cointreau
PäritoluPrantsusmaa
Alkoholisisaldus30%
Maht700 ml
EAN kood3380140240854
PakendatudPakendatud 6 kaupa
Vaata lisakshttps://belledebrillet.com/

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.