Remy Martin 1738 Royal Accord

Remy Martin 1738 Royal Accord

Lugu algab 1724 aastal kui noor viinamarjakasvataja Rémy Martin asutas oma esimese viinamarjaistanduse Cognacis ja käivitas konjakimaja, mis viis tema nime konjakisõprade huultele kogu maailmas. See oli suursuguse Euroopa ajastu, kuningate jõukus ja mõjuvõim, suured õukonnad ja palju meelelahutust. Peagi jõudis noorhärra Rémy Martin konjak kuningas Louis XV õukonda, nõudlus kasvas ja konjaki müük suurenes.  Kuid noor Rémy Martin seisis peagi silmitsi suure kasvava väljakutsega, sest kasvav tootmine vajas uute viinapuude istutamist. Sellel ajal uute viinapuude istutamine oli keelatud kogu Prantsusmaal, et vältida veini üle tootmist. Ambitsioonikas Rémy Martin ei saanud laiendada oma viinamarjaistandusi, ta oli ummikseisus. Õnneks oli abi käepärast. Kuningas Louis XV tunnustas Rémy Martin konjakimaja kõrgeimat kvaliteeti ja määras, et noorhärra Rémy Martin’l peaks olema lubatud istutada uusi viinapuid oma maal. Aasta oli 1738 ja viinamarjade istutamise luba kandis nimetust Accord Royal. Ülejäänud on ajalugu.

Remy Martin on ainus suurtest konjakimajadest kellel on perekonna juured Cognac’is ja konjakeid toodetakse siiani ainult Grand – ja Petite Champagne piirkondade viinamarjadest. Nendest piirkondadest saadud Fine Champagne Cognac kvaliteediklassi konjakid on väga pika laagerdumise võimega ja väga unikaalselt aromaatsed. Remy Martin Accord Royal 1738 konjak on erakordselt mahe ja aromaatne. Lühidalt öeldes, see konjak sobib kuningaks.

Remy Martin Accord Royale 1738 konjak on valmistatud 65% Grande Champagne viinamarjadest ja 35% Petite Champagne viinamarjadest. Konjakisegu koosneb 240’st konjakidestillaadist vanusega 4 – 20 aastat.

Aroomi ja maitsenüansid: tume šokolaad, kaneel ja ingver, tunda tammenoodid. Suhkrustunud apelsinid. Maitse on väga mahe ja rikkalik.

TootjaE. Remy Martin & Co Cognac
PäritoluPrantsusmaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml tuub
EAN kood3024480001781
Vaata lisakswww.remymartin.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.