Remy Martin Louis XIII

Remy Martin Louis XIII

Cognaci südames asub kaks legendaarset viinamarja kasvatuspiirkonda, prantsuse keeles terroir’i: Grande Champagne ja Petite Champagne. Juured sügaval lubjases pinnases, tõotavad sealsete viinapuude pisikesed rohelised marjad erakordset maitserikkust. Sellelt imedemaalt saavad alguse parimad konjakid ja Remy Martin. Cognaci piirkond on jaotatud tasemelt kuueks väiksemaks kasvupiirkonnaks. Rémy Martin on suurtest konjakitootjatest ainus, kes kasutab üksnes Cognaci kahe parima kasvupiirkonna ehk Grande Champagne’i ja Petite Champagne’i viinamarju. Nendest sündinud destillaatide haruldaselt täidlase aroomi põhjus on õiges kasvupinnases ja geoloogiliselt soodsates tingimustes. Rémy Martini tugeva, kuid delikaatse maitse saladus peitub kaua laagerdunud destillaatides. Remy Martin toodab oma eau de vie’d (nn konjak enne tammevaatidesse panemist) vanal traditsioonilisel destilleerimismeetodil. See seisneb veini tootmisel sur lie, st veini ei filtreerita enne destilleerimist. Nii saab tulevane konjak rohkesti lisaaroome, enam viskoossust ja pikema maitse. Selline destilleerimine on kallim, kuid kvaliteet on parem ja eristab Remy Martini paljudest kaubamärkidest. Tänu sellisele tootmisele võivad Remy Martin konjakid olla uhked oma väreleva kuldse merevaiguvärvi, rikkaliku aroomi kogumi ja ülevoolavalt kauakestva, maheda ning harmoonilise maitse üle.

Remy Martin Louis XIII sisaldab 40‒100 aastat laagerdunud destillaate. Keskmine vanus 50 aastat. Laagerdub üle saja-aastastes vaatides ja valmimine toimub 3 põlvkonna konjakimeistrite hoole all. Konjakite kuningas, kus haruldaste 1200 eau de vie aroomid ja maitsed moodustavad ületamatult ainulaadse terviku. Üks läbi aegade kõige hinnatumaid konjakeid. Käsitsi valmistatud pudel, nummerdatud Baccarat kristallkarahvin, 24-karaadisest kullast kaelusega. Maitse kasvõi kordki oma elu jooksul – meeldesööbiv, ülimalt aromaatne järelmaitse püsib suus mitu tundi.100% GRANDE CHAMPAGNE COGNAC

AROOM: Intensiivses aroomis on vihjed portveinile, Limousin tammele ja sigarikarbile, nartsissidele ja jasmiinile.
MAITSE: Täidlaselt küps ja rikkalik, vihjega vürtsidele ja muskaatpähklitele. Lõppmaitse on külluslik ning harmooniline.

TootjaE. Remy Martin & Co Cognac
PäritoluPrantsusmaa, Cognac
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml kinkekarbis
EAN kood3024480002191
Vaata lisakswww.remymartin.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.