Remy Martin Xo

Remy Martin Xo

Cognaci südames asub kaks legendaarset viinamarja kasvatuspiirkonda, prantsuse keeles terroir’i: Grande Champagne ja Petite Champagne. Juured sügaval lubjases pinnases, tõotavad sealsete viinapuude pisikesed rohelised marjad erakordset maitserikkust. Sellelt imedemaalt saavad alguse parimad konjakid ja Remy Martin. Cognaci piirkond on jaotatud tasemelt kuueks väiksemaks kasvupiirkonnaks. Rémy Martin on suurtest konjakitootjatest ainus, kes kasutab üksnes Cognaci kahe parima kasvupiirkonna ehk Grande Champagne’i ja Petite Champagne’i viinamarju. Nendest sündinud destillaatide haruldaselt täidlase aroomi põhjus on õiges kasvupinnases ja geoloogiliselt soodsates tingimustes. Rémy Martini tugeva, kuid delikaatse maitse saladus peitub kaua laagerdunud destillaatides. Remy Martin toodab oma eau de vie’d (nn konjak enne tammevaatidesse panemist) vanal traditsioonilisel destilleerimismeetodil. See seisneb veini tootmisel sur lie, st veini ei filtreerita enne destilleerimist. Nii saab tulevane konjak rohkesti lisaaroome, enam viskoossust ja pikema maitse. Selline destilleerimine on kallim, kuid kvaliteet on parem ja eristab Remy Martini paljudest kaubamärkidest. Tänu sellisele tootmisele võivad Remy Martin konjakid olla uhked oma väreleva kuldse merevaiguvärvi, rikkaliku aroomi kogumi ja ülevoolavalt kauakestva, maheda ning harmoonilise maitse üle.

Remy Martin Xo sisaldab 10‒37 aastat laagerdunud destillaate, keskmine vanus on 23 aastat. Luksuslik maitseelamus, mis saavutatakse ligi 350 eau de vie’d kombinatsiooniga.

85% GRANDE CHAMPAGNE, 15% PETITE CHAMPAGNE

AROOM: Aroomis jasmiinid, iirised, viigimarjad, apelsinid, ploomid, kaneel
MAITSE: Pehme ja rikkalik, küps, see võimas maitse püsib suus 15 min.

TootjaE. Remy Martin & Co Cognac
PäritoluFrance, Cognac
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml karbis
EAN kood3024480004522
Vaata lisakswww.remymartin.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.