Diplomático Reserva Exclusiva

Diplomático Reserva Exclusiva

Diplomáticos oleme võtnud enda südameasjaks erakordsete rummide valmistamise. Ühendame kire rummi vastu tõelise pühendumusega kvaliteedile, terviklikkusele ja hoolivusele. Oma töös kombineerime moodsaid ja traditsioonilisi destillatsiooni meetodeid – tulemuseks on  erakordsed rummid nõudlikule maitsele.

Diplomático identiteedi juured on tõelises pühendumuses kvaliteedile. Iga tilk rummi on läbi imbunud rikkalikust destilleerimispärandist ja rummi valmistamise traditsioonidest, mida on põlvkondi edasi antud, et luua kordumatu pehme maitse, mis on teinud Diplomáticost ühe maailma lemmiku ja enim auhinnatud rummi.

Diplomático Reserva Exclusiva on elegantne ja mitmetahuline rumm puhtalt nautimiseks, valmistatud parimast suhkruroo meest ja melassist, küpsenud tammevaatides kuni 12 aastat. Ainulaadse kehandiga ja suurepärases tasakaalus maitsega on see mitmeid auhindu võitnud rumm kvaliteedi etaloniks paljudele kvaliteetalkoholi sõpradele. Ideaalne puhtalt nautimiseks ent ka sobilik koostisosa nõudlikes kokteilides.

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.