Fentimans Elderflower and Rose Tonic water

Fentimans Elderflower and Rose Tonic water

Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalseid kvaliteetjooke tootva brändi ajalugu on väärikas: ettevõtte asutaja Thomas Fentimans oli Inglismaalt Cleckheatonist pärit terasepudeldaja, kelle poole pöördus aastal 1905 laenupalvega kohalik kaupmees. Sõlmiti leping ning tagatiseks oli taimedest kääritatud ingveriõlle retsept. Kaupmees laenu tagasi ei maksnud ja nii sai Thomasest unikaalse retsepti omanik. Selle järgi tehtud jook sai kiiresti populaarseks, pereäri laienes ning avati mitu tööstust. Ettevõte kuulub siiani Fentimansi perekonnale ning selle omanikuks on Thomas Fentimansi lapselapselaps.

Värskendavalt kuiv ja karge toonik, milles kohtuvad parfüümne roos ja delikaatne leedriõis. Aroomis on tunda roosi õrnu noote kombineeritult leedriõiega. Maitses on tunda iseloomulikku sidrunheina, joovastavat kadakamarja, kosutavat kahvrilaimi ja meeliülendavat võhumõõgajuurt, mille põimumisel moodustub särtsakas toonik.

Ilma kunstlike magusainete, lõhna- ja maitseainete ning säilitusaineteta.

TootjaFentimans LTD
PäritoluSuurbritannia
Maht500ml
EAN kood5029396001205
PakendatudPakendatud 8 kaupa

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.