Fentimans Pink Grapefruit Tonic Water

Fentimans Pink Grapefruit Tonic Water

Eranditult loomulikul teel kääritatud naturaalseid kvaliteetjooke tootva brändi ajalugu on väärikas: ettevõtte asutaja Thomas Fentimans oli Inglismaalt Cleckheatonist pärit terasepudeldaja, kelle poole pöördus aastal 1905 laenupalvega kohalik kaupmees. Sõlmiti leping ning tagatiseks oli taimedest kääritatud ingveriõlle retsept. Kaupmees laenu tagasi ei maksnud ja nii sai Thomasest unikaalse retsepti omanik. Selle järgi tehtud jook sai kiiresti populaarseks, pereäri laienes ning avati mitu tööstust. Ettevõte kuulub siiani Fentimansi perekonnale ning selle omanikuks on Thomas Fentimansi lapselapselaps.

Värskendavalt kuiv ja karge toonik, mis on valmistatud rubiinpunasest greibist ja hiniinist. Aroomis on tunda värske greibi õrnu noote kombineeritult kerge apelsiniga. Maitses on tunda iseloomulikku sidrunheina, joovastavat kadakamarja, kosutavat kahvrilaimi ja meeliülendavat võhumõõgajuurt, mille põimumisel moodustub särtsakas toonik. Terav ja aromaatne hiniin
äratab maitsemeele. Sellele järgneb värske greip – just nagu nauditult äsja viilutatud viljast. Järelmaitse on värske ja pikantne ning tunda on magusat greipi.
Ilma kunstlike magusainete, lõhna- ja maitseainete ning säilitusaineteta.

Vaata lisaks

Facebook 

Instagram

Serveerimine

Soovitame juua jahutatult!

TootjaFentimans LTD
PäritoluSuurbritannia
Maht500 ml
EAN kood5029396000437
Pakendatudpakendatud 8 kaupa
Vaata lisakshttp://www.fentimans.com/

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.