Martini Riserva Speciale Bitter

Martini Riserva Speciale Bitter

Martini Bitteri i retsept sündis 1872.aastal Itaalias, Torinos. Retsepti on hoitud tänaseni salajas ja meistrid on andnud neid teadmisi edasi põlvest-põlve. Martini Bitteri vana originaalretsept inspireeris aga tänaseid meistreid arendama välja uue Martini Riserva Speciale Bitteri, millest saaks valmistada maailma parima Negroni. Kui Martini vermut valmistatakse veinist, siis Martini Bitter toodetakse piirituse baasil.

Martini Riserva Speciale Bitter sisaldab üle 20’ne maitsetaime ja juure. Nendest kolm on aga ainulaadsed ja haruldased – käsitsi korjatud safran, Calumba ja Angostura. Parimad baarmenid hindavad neid kolme maitset nende vähesuse ja väga erilise maitse pärast.
Martini Riserva Speciale Bitter on ainus Bitter, mida hoitakse ka tammevaatides. Martini Riserva Speciale Bitter’i kõik koostisosad on 100% looduslikud. Seega ka toote rubiinpunane värvus pärineb vaid looduslikest värvainetest.

Serveerimine

Martini Riserva Speciale Bitterit sobib juua jääga, apelsinimahlaga, toonikuga või soodaveega. Kõige rohkem tuntud Itaalia kokteil on aga Negroni.

TootjaMartini & Rossi
PäritoluItaalia
Alkoholisisaldus28,5% vol
Maht700 ml
EAN kood7630040400343
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.martini.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.