Patron Anejo Tequila

Patron Anejo Tequila

Patron Spirits sai alguse 1989 aastal, kui John Paul DeJoria ja Martin Crowly asutasid ettevõtte Patron Spirits. Nende eesmärk oli toota parimat tekiilat maailmas ja nad vajasid selleks Mehhikos Jalisco mägedes kasvavat Weber Blue agaavi. Patron tekiila tootmisel kasutatakse vanu traditsioonilisi tehnikaid ja ühendades need tänapäevase kaasaegse tehnoloogia.

Patron Añejo on laagerdunud 12 kuud väikestes, ameerika valge tamme vaatides. Sarnaselt veinivalmistamisele, iga aastakäigu Añejoon hoolikalt segatud pehme ja puuviljasse maitsega tekiilaks.

Patron Añejo tekiila on selge, merevaigu tooni sügavkollane.
Aroomis on tunda magusate vürtside, vaniljet ja kakaod, vihjed küpsetele tsitruselisviljadele ja struktuursust lisavad kerged puidunoodid.
Maitse on siidine ja täidlaselt puuviljane. Tunda on magusaid vürtse –koos kuivatatud mesiste puuviljadega. Pikka järelmaitset täiendab kerge suitsune karamellinoot.

Patron Tequila valmistatakse käsitsi väikeste partiidena ja tulemuseks oli maailma esimene ultra premium tekiila. Iga pudel on unikaalne–valmistatud taaskasutatud klaasist ja käsitsi nummerdatud.

Serveerimine

Serveerida puhtalt, jääga või kokteilides.

TootjaThe Patron Spirits Company
PäritoluMehhiko
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
EAN kood721733000715
Vaata lisakswww.patrontequila.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.