Planta Santa Mezcal Reposado

Planta Santa Mezcal Reposado

Mezcal on sinise agaavi südamiku (pińa) mahlast destilleeritud kange alkohoolne jook, mille nimetus tuleb Nahuati indiaanihõimu keelest ja tähendab „küpsetatud agaavi“. Tequila destilleeritakse sinise agaavi südamiku (pińa) mahlast, aga see agaavi liik kasvab ainult Lääne Mehhikos Tequila linna ümbruses, mis on andnud ka joogile nime.

Välimus on selge, puhas, kahvatukollane. Aroom on ürdiselt puuviljane, robustne ja suitsune, tunda musti oliive, tubakat,, nahka, „gunpowder“ rohelist teed ja seedripuitu koos vürtside ja kuivatatud ürtidega. Maitse on kuiv ja vahane, veidi õhetavalt ürdine, tunda lisaks rohelist teed, loorberi, kuivatatud ürte ning kuivatatud puuvilju. Järelmaitse tugev, pikk ja täidlaselt kuiv, kus tunda suitsuseid puidunoote koos mustade oliividega. Mezcal Reposado destilleeritakse 2 x pot-still meetodil ja laagerdub 4 kuud ameerika tamme vaadis.

Serveerimine

Juuakse lahjendamata kujul digestiivina, sobib kasutamiseks erinevates kokteilides baasalkoholina.

TootjaBeveland Distillers
PäritoluMehhiko, Lõuna Mehhiko, Oaxaca
Alkoholisisaldus38% vol
Maht700 ml
EAN kood8438001407955
Pakendatudpakendatud 6 kaupa

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.