Planta Santa Mezcal Joven

Planta Santa Mezcal Joven

Mezcal on agaavi südamiku (pińa) mahlast destilleeritud kange alkohoolne jook, mille nimetus tuleb Nahuati indiaanihõimu keelest ja tähendab „küpsetatud agaavi“. Tequila destilleeritakse sinise agaavi südamiku (pińa) mahlast, aga see agaavi liik kasvab ainult Lääne Mehhikos Tequila linna ümbruses, mis on andnud ka joogile nime.

Välimus on läbipaistev, selge, puhas, kerge sinaka alatooniga. Aroom on ürdiselt puuviljane ja kergelt suitsune, tunda tsitrusviljade kuivatatud koort, rohelisi oliive, rohelist teed, apteegi aroome, kuivatatud raudrohtu, kuivatatud ürte ning veidi õlist suitsusust. Maitse on kuiv, veidi õhetavalt mündine ja ürdine, tunda lisaks mõrkjat rohelist teed, loorberi, rohelisi oliive ja kuivatatud puuvilju. Järelmaitse tugev, pikk ja täidlaselt kuiv, kus tunda kuivatatud ürte. Mezcal Joven destilleeritakse 2 x pot-still meetodil ja ei laagerdu tammevaadis.

Serveerimine

Juuakse lahjendamata kujul digestiivina, sobib kasutamiseks erinevates kokteilides baasalkoholina.

TootjaBeveland Distillers
PäritoluMehhiko, Lõuna Mehhiko, Oaxaca
Alkoholisisaldus38%
Maht700 ml
EAN kood8438001407948
Pakendatudpakendatud 6 kaupa

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.